Mijas Golf

Mijas Golf

numer referencyjny

Ta piękna willa położona jest wzdłuż jednego z najpopularniejszych pól golfowych na wybrzeżu.
Usytuowanie w niewielkiej odległości od La Cala de Mijas i Fuengirola, sprawia, że znajdziesz blisko sklepów, plaż, restauracji i wielu innych atrakcji!
Wjeżdżając na ogrodzony podjazd, przekonasz się, że ta nieruchomość jest rozmieszczona w całości na jednym poziomie i jest wyposażona w odkryty basen, taras, garaż, a także wspaniały ogród z widokiem na pole golfowe.
Po wejściu do willi wita Cię duża, przestronna część dzienna ze sklepionym sufitem i odsłoniętymi drewnianymi belkami stropowymi. Istnieje również kominek opalany drewnem, dzięki któremu dom będzie przyjemny i przytulny. Duże przesuwane drzwi prowadzą na zewnętrzne tarasy, z których roztacza się widok na basen i piękny ogród. Idealne miejsce na organizację letnich przyjęć i imprez rodzinnych!
Obok salonu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia.
Ta nieruchomość oferuje 3 duże sypialnie, 2 łazienki z łazienkami i 1 łazienkę dla gości, każda z prysznicem i ogrzewaniem podłogowym. Wszystkie sypialnie wyposażone są w szafy wnękowe i szklane drzwi tarasowe, które prowadzą do otaczającego ogród.